plEnglish  plČesky
Strona główna
Serwis Detaliczny

Toruń - SSSuper Drift Cup 2013

14-10-2013

W dniach 21-22.09.2013 w Toruniu odbyła się już trzecia, a tym samym ostatnia w tym roku runda SSSuper Drift Cup 2013, w której startował Wojciech Łubkowski w barwach Falken Latex Drift Team.

 

W dniach 21-22.09.2013 w Toruniu odbyła się już trzecia, a tym samym ostatnia w tym roku runda SSSuper Drift Cup 2013, w której startował Wojciech Łubkowski reprezentujący firmę Latex Opony, jak również markę Falken w barwach Falken Latex Drift Team.

 

 

Wojtek Łubkowski bez problemów ukończył sobotnie kwalifikacje, aby dostać się do niedzielnej rundy finałowej. W profesjonalnym stylu wygrywał kolejne pojedynki w TOP 16, aż do półfinału. Tam zajął III miejsce i tym samym w klasyfikacji generalnej sezon ukończył na I miejscu, zostając mistrzem Polski federacji SS Super Drift Cup 2013. Ten bardzo dobry wynik jest jednym z największym sukcesów w karierze „Ognia” i dobrą zapowiedzią na kolejny sezon.

 

Aktualnie przez przerwę zimową, Wojtek będzie przygotowywał swój samochód – BMW E30 do kolejnych startów w następnym sezonie 2014. W planach Wojtka jest między innymi podwyższenie mocy silnika o ponad 100 koni!

 

Wojtkowi życzymy owocnych modyfikacji pojazdu i kolejnych wygranych w sezonie 2014.

 

Poniżej linki do relacji z zawodów, które odbyły się w Toruniu:

www.motorsportmaxxx.pl/index.php/galeria/view-album/789.html

milka.ultime.pl/sssuper-drift-cup-torun

 


« Autodrom Sosnova Bohemia - Czech Drift Series
Opony
Innowacyjna gospodarka, Projekty unijne
opony
falken toyo tires Hankook continental pirelli bridgestone firestone uniroyal infinity Kumho Tyres Starfire CST CST Nankang
Tworzenie stron www: Data Quest | Polityka plików cookies | RODO