plEnglish  plČesky
Strona główna
Serwis Detaliczny

Nie tylko sprzedaż

Lubimy nowe wyzwania, chętnie angażujemy się w ciekawe przedsięwzięcia, pomagamy innym. Aktywnie angażujemy się w rozwój sportów motorowych. Jesteśmy sponsorem grupy Hawi Racing Team, której zawodnik - Marcin Małek jest Mistrzem Polski w Rajdach Enduro. Wspieramy również zawodników w Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostwach Polski. Kibicujemy i sponsorujemy studencką drużynę koszykówki, pomagamy Domowi Dziecka, współpracujemy z fundacją „Mam marzenie”.

Jako partnerzy i sponsorzy bierzemy udział w wydarzeniach kulturalno-rozrywkowych, moto-piknikach i eventach związanych z bezpieczeństwem na drogach.

Z naszymi klientami spotykamy się w wielu interesujących miejscach w kraju i zagranicą, organizując szkolenia i konferencje. Dzięki nam nasi partnerzy biznesowi mają również okazję uczestniczyć w wielu wydarzeniach i eventach motoryzacyjnych, jak np. Falken 24h Race w Nürburg, wyścigi F1, zwiedzanie fabryk opon itp.

Opony
Innowacyjna gospodarka, Projekty unijne
opony
falken toyo tires Hankook continental pirelli bridgestone firestone uniroyal infinity Kumho Tyres Starfire CST CST Nankang
Tworzenie stron www: Data Quest | Polityka plików cookies | RODO