plEnglish  plČesky
Strona główna
Serwis Detaliczny

Projekt Partnerski - Autoryzowane Serwisy

Projekt Autoryzowanych Serwisów powstał zimą 2010 roku. Głównym celem było umożliwienie serwisom generowania wysokiej marży na sprzedaży marek niszowych, marek, które były na etapie budowania wizerunku oraz docelowego rynku odbiorców.

W ramach projektu każdy partner dostawał wszystkie niezbędne narzędzia marketingowe, które zapewniały fachową i profesjonalną obsługę klienta. Dzięki wspólnej polityce sprzedażowej i handlowej oraz wdrożeniu minimalnych ustaleń względem wizualizacji udało się zapoczątkować projekt, który istnieje do dnia dzisiejszego i skupia ponad 280 partnerów z całej Polski.   

Narzędzia, jakie zapewnia firma Latex Opony w osiągnięciu sukcesu, są w 100% finansowane przez pomysłodawcę. Natomiast wsparcie jakie zapewnia producent ma bezpośredni wpływ na jakość produktu, dostępność na rynku, stabilizację cenową.

Wdrażając projekt byliśmy pewni, że rynek właśnie takiego rozwiązania potrzebuje i nie myliliśmy się. Od powstania projektu wielkość obrotu na tych markach wzrosła kilkukrotnie. Jesteśmy obecni na wielu ważnych imprezach w Polsce i za granicą promując nasze marki partnerskie. Przez producentów jesteśmy odbierani jako profesjonalny kontrahent co bezpośrednio przyczynia się do osiągniętych przez nas wyników sprzedażowych.

 

Liczymy, że dzięki naszej strategii oraz naszym partnerom oraz konsekwentnej polityce sprzedaży, wspólnie będziemy osiągać stawiane przez nas coraz to wyższe cele.

Zapraszamy do dokładnego zapoznania się z ofertą projektu partnerskiego i zachęcamy do współpracy z firmą Latex Opony.

Więcej szczegółu dotyczących projektu:

Opony
Innowacyjna gospodarka, Projekty unijne
opony
falken toyo tires Hankook continental pirelli bridgestone firestone uniroyal infinity Kumho Tyres Starfire CST CST Nankang
Tworzenie stron www: Data Quest | Polityka plików cookies | RODO