plEnglish  plČesky
Strona główna
Serwis Detaliczny

Współpraca

Pracujemy w dużym i zgranym zespole, dzięki doświadczeniu i licznym szkoleniom służymy Państwu wiedzą i pomocą handlowo-techniczną. 

Firma zatrudnia ponad 170 osób. W każdym obszarze kraju swoim doradztwem służą regionalni menadżerowie sprzedaży – to silna grupa osób, która z entuzjazmem odwiedza klientów prezentując nowe produkty, oferty i rozwiązania biznesowe. W naszym zespole posiadamy także doradców technicznych odpowiedzialnych za poszczególne rodzaje produktów - od opon motocyklowych poprzez osobowe i rolnicze na oponach przemysłowych kończąc. Hurtownia to nie tylko dział sprzedaży. Nasz zespół tworzą także specjaliści z zakresu logistyki, finansów, IT i marketingu.

Nasz dział hurtowy przyjmuje Państwa zamówienia oraz pomaga w wyborze właściwego produktu 6 dni w tygodniu. 

Dzięki internetowemu systemowi B2B Xpartner nasi klienci mogą dokonywać zakupów 24h na dobę. 

Mamy doskonale rozbudowaną sieć logistyczną – współpracujemy ze  sprawdzonymi firmami spedycyjnymi, posiadamy także własną flotę samochodową – a wszystko po to by Państwa zamówienia realizować w przeciągu 24h!

Ponad 250 tysięcy opon,  18500 m2 powierzchni magazynowej to liczby, które gwarantują naszym klientom stałą dostępność asortymentu i błyskawiczną realizację zamówień.

Ogromne zaufanie do naszej firmy potwierdza ponad 300 umów partnerskich podpisanych z siecią Autoryzowanych Serwisów Falken i Hankook, które wspólnie tworzymy od kilku lat.

Opony
Innowacyjna gospodarka, Projekty unijne
opony
falken toyo tires Hankook continental pirelli bridgestone firestone uniroyal infinity Kumho Tyres Starfire CST CST Nankang
Tworzenie stron www: Data Quest | Polityka plików cookies | RODO