plEnglish  plČesky
Strona główna
Serwis Detaliczny

Projekt Falken Tyres Point

Projekt Falken Tyres Point jest innowacyjnym projektem przeznaczonym dla serwisów, które specjalizują się w sprzedaży i montażu opon ciężarowych. Celem utworzenia tego projektu jest promowanie opon ciężarowych Falken, które charakteryzują się niskimi oporami toczenia i dużą żywotnością. Serwisy biorące udział w projekcie Falken Tyres Point deklarują zaangażowanie w budowanie rynku dla opon ciężarowych Falken.

Zależy nam na tym, aby projekt Falken Tyres Point był realizowany wśród najlepszych i najbardziej zaangażowanych serwisów ciężarowych w Polsce. Nasi partnerzy w ramach projektu Falken Tyres Point zakupują opony Falken na preferencyjnych warunkach oraz otrzymują dodatkowe premie.

W branży transportowej największe znaczenie mają wytrzymałość i niskie opory toczenia. Dlatego też niewielkie opory toczenia opon ciężarowych Falken, mają istotne przełożenie na oszczędności paliwa w samochodach ciężarowych z przyczepami i naczepami. Często możliwe jest zaoszczędzenie od 5 do 10% paliwa. Wszystkie opony ciężarowe Japońskiego producenta cechują się poszerzonym bieżnikiem, który zapewnia większą trwałość opony i niższe opory toczenia. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą opon ciężarowych na stronie: falkenopony.pl

Zapraszamy do przystąpienia do projektu Falken Tyres Point i sprzedaży opon ciężarowych Falken.

 

 

Opony
Innowacyjna gospodarka, Projekty unijne
opony
falken Hankook continental pirelli bridgestone firestone uniroyal infinity Kumho Tyres Starfire Aeolus Nankang
Tworzenie stron www: Data Quest | Polityka plików cookies