plEnglish  plČesky
Strona główna
Serwis Detaliczny

Współpraca

Pracujemy w dużym i zgranym zespole, dzięki doświadczeniu i licznym szkoleniom służymy Państwu wiedzą i pomocą handlowo-techniczną. 

Firma zatrudnia ponad 170 osób. W każdym obszarze kraju swoim doradztwem służą regionalni menadżerowie sprzedaży – to silna grupa osób, która z entuzjazmem odwiedza klientów prezentując nowe produkty, oferty i rozwiązania biznesowe. W naszym zespole posiadamy także doradców technicznych odpowiedzialnych za poszczególne rodzaje produktów - od opon motocyklowych poprzez osobowe i rolnicze na oponach przemysłowych kończąc. Hurtownia to nie tylko dział sprzedaży. Nasz zespół tworzą także specjaliści z zakresu logistyki, finansów, IT i marketingu.

Nasz dział hurtowy przyjmuje Państwa zamówienia oraz pomaga w wyborze właściwego produktu 6 dni w tygodniu. 

Dzięki internetowemu systemowi B2B Xpartner nasi klienci mogą dokonywać zakupów 24h na dobę. 

Mamy doskonale rozbudowaną sieć logistyczną – współpracujemy ze  sprawdzonymi firmami spedycyjnymi, posiadamy także własną flotę samochodową – a wszystko po to by Państwa zamówienia realizować w przeciągu 24h!

Ponad 250 tysięcy opon,  18500 m2 powierzchni magazynowej to liczby, które gwarantują naszym klientom stałą dostępność asortymentu i błyskawiczną realizację zamówień.

Ogromne zaufanie do naszej firmy potwierdza ponad 300 umów partnerskich podpisanych z siecią Autoryzowanych Serwisów Falken i Hankook, które wspólnie tworzymy od kilku lat.

Opony
Innowacyjna gospodarka, Projekty unijne
opony
falken Hankook continental pirelli bridgestone firestone uniroyal infinity Kumho Tyres Starfire CST CST Nankang
Tworzenie stron www: Data Quest | Polityka plików cookies